Search
Close this search box.

Můj Příběh

Každá žena si zaslouží být atraktivní, sebevědomá a výjimečná

INVERS

INVERS je klíč k pochopení módy jako neverbální komunikace se světem

Věřím, že móda není jen povrchní záležitostí, ale že vychází zevnitř. Odráží se v ní naše duše, životní hodnoty, postoj k sobě samým. Díky ní dokážeme beze slov ukázat světu kdo jsme, jací jsme nebo jak se cítíme.

Proto je mým cílem vám skrze značku INVERS dopřát stylové a originální kousky, které vám nabídnou nejen pocit pohodlí, ale i jedinečnosti a napojení se sama na sebe. Na svou přirozenou ženskost. Protože každá žena si zaslouží cítit se nádherná, přitažlivá a výjimečná.

INVERS
zakladatelka

Veronika
syrotiuk

Navrhuji módní kousky pro ženy, které s lehkostí podtrhnou vaši ženskost a jedinečnost

Kromě módy, kreativního tvoření a volnosti bezmezně miluji svého muže, který je mi vždy úžasnou oporou. A také naše dvě nádherné dcery, které obohacují náš život. Je darem být jejich mámou. S nimi po boku jsem opravdu sama sebou, šťastná a spokojená žena. ♥

Mou největší inspirací mi byla a je maminka. Už od malička mě vedla k módě, textilu a sebevyjádření se. Přestože jsme počítaly každou korunu, dopřávala mi přepych v podobě krásného oblečení, které mi šila. Čerpala z různých zahraničních katalogů či filmů, takže široko daleko neměl nikdo nic podobného. Díky tomu jsem se cítila opravdu dobře, jedinečná a svá. 

Už tehdy jsem pochopila, že je velmi důležité, jak člověk skrze svůj oděv působí na okolí.

Šicí stroj se stal mou součástí

Jelikož mi pán Bůh do vínku nadělil ženské křivky, začala jsem si na sebe šít sama. Potřebovala jsem šaty, které mi opravdu sednou a budu se v nich cítit skvěle a pohodlně. Asi vás nepřekvapí, že se má láska k módě prohloubila natolik, že jsem se vrhla do studia na Střední průmyslové škole textilní v Jihlavě – obor Oděvnictví, a následně jsem navázala na Technické univerzitě v Liberci na textilní fakultě, kterou jsem zakončila inženýrským titulem v oboru Produktový management.

Během studií jsem nasbírala zkušenosti nejen ve škole, ale i v zakázkovém krejčovství, a uplatňovala je ve své další tvorbě. Navrhovala a šila jsem pro sebe, svou rodinu, známé. Pohltilo mě to tak moc, že mým prvotním snem byl vlastní zakázkový salón se svatebními a společenskými šaty. Osud tomu však chtěl jinak…

Všechno je možné

Když jsem poznala svého muže, uvědomila jsem si, že tato cesta není pro mě. Nejenže nemohu, ale ani nechci být upoutaná na jednom místě. Což přesně takový butik s vlastní značkou vyžaduje. Já potřebuji volnost. Nechci se fixovat na jedno místo. Chci tady být hlavně pro sebe a svou rodinu.

Přesto jsem se úplně svého snu nevzdala. Naopak. Žiju jím a jdu si za ním. Jen trochu jinak. Díky mému muži, který je přesvědčený, že nic není nemožné, jsem našla jiný směr. Směr, ve kterém se cítím dobře, sama sebou a volná. Navíc tomu napomohl i nouzový stav, kdy bylo vše zavřeno. Během něj se totiž vše krásně vytříbilo. Objevila jsem svůj produkt a rozhodnutí, že chci uchopit svou značku online, bylo na světě.

Chci vám předat kus sama ze sebe

Propojila jsem své dvě vášně – lásku k módě a kreativitu. Miluji tvorbu oděvního výrobku. Od myšlenky, nákresu až po realizaci. Zbožňuji tu rozmanitost, kterou mi tato práce přináší, protože TOP výrobek se vyvíjí v čase, během práce. Největší kouzlo je pro mě v tom, že z hromádky plošného materiálu dokážu postupně vytvořit něco, co sluší, lichotí postavě, udělá radost a rozzáří oči. Něco, co dodá ženě sebevědomí a učiní ji jedinečnou. To je pro mě nejvíc.

Chci vám předat kus sama sebe. Své kreativity, času, umění, originality, dlouholetých zkušeností. A to vše v té nejlepší kvalitě. Jsem perfekcionista s citem pro detail, smyslem pro styl a vysokými nároky na produkt. Vše, co mám ráda, chci dopřát i vám. Mám ráda čistý design a nadčasovost, pohodlí a stabilitu… Jsem ráda sama sebou a s módními kousky od mé značky INVERS můžete být i vy.

Není nic ženštějšího

Dovedete si představit, co by více dokázalo podtrhnout ženskost než stylové silonky? Ne, protože nic ženštějšího není. Silonky od INVERS jsou dokonalý doplněk pro každou ženu, která o sebe ráda pečuje, dopřává si prvotřídní kvalitu a nebojí se vyniknout.

Už se rozhodně nebudete bát ukazovat nohy. Naopak. Budete je dávat mnohem víc na odiv. Silonky jsem navrhla tak, že se v nich budete cítit úžasně, pohodlně a svá.

Ale to je jen začátek…

Silonkami to rozhodně nekončí, ale začíná. Plány i ambice mám velké. Postupně budu rozšiřovat nabídku mnou navržených oděvů, kterým dodám originální design i svěžest. Chci vám dopřávat jen to nejlepší, abyste se cítili nejen žensky, ale hlavně skvěle, sebevědomě a naprosto jedinečné.

Oslavujte s našimi módními kousky z limitovaných kolekcí své křivky a přirozenou ženskost.

Můj vzkaz pro VÁS!

To, co dělám, se mnou musí rezonovat. Když se cítím v pohodě, daří se mi všechno, na co sáhnu. Už jako malá holka jsem si šila sukně. Pak jsem studovala na oděvní škole a šití mě stále bavilo. Snila jsem o tom, že jednou vytvořím něco úžasného… 

Potkala jsem skvělého muže, který mě v mém snu podpořil. A teď mám pro vás silonky Invers navržené tak, abyste se cítily skvěle. Aby se vám v nich plnily sny, stejně jako mně.

Přehrát video