Search
Close this search box.

Kolekce Holiday

Kolekce Holiday je manifest svobody a lehkosti.

Jde o to být sama sebou, svobodná, nadčasová.

Kolekce Holiday, na které jsem dlouho pracovala a jsem na ni náležitě pyšná, je mým vyjádřením svobody a nespoutanosti. Vytvářela jsem šaty tak, aby byly elegantní a sofistikované, neomezovaly při pohybu, ale naopak podtrhovaly přirozený pohyb těla. Umějí se přizpůsobit, a zalichotit každému typu postavy. Každý kus v kolekci je jako výraz osobnosti – svobodný, samostatný a nezávislý. 

Černobílé barvy, které představují jednoduchost, jsou ukazatelem, že tato kolekce je přesně pro tebe – pro moderní, sebevědomou ženu, která oceňuje pohodlí, eleganci a kvalitu.

Kvalitní materiál

Designové kousky si zaslouží nejkvalitnější materiály.

Originální, autorské a VAŠE!

Originální autorské texty i vaše myšlenky a slova.

Prvotřídní česká výroba

Designové kousky pro vás šiji v Česku.

Previous slide
Next slide

Wild

black

Šaty perfektně sedí a jsou tak pohodlné! Celou noc můžete tančit a bavit se s přáteli, šaty jsou stále jako nové. Jsou odolné, ale zároveň nesmírně elegantní. Wild Black vás nezklamou!

Tento perfektní módní kousek je z 92% mikromodalu, který se ve své kvalitě řadí mezi nejluxusnější materiály, jako je kašmír a hedvábí.   

Previous slide
Next slide

Wild

phrase

Wild Phrase Šaty jsou originální svým autorským vzorem Phrase, který jim dodává pocit jedinečnosti.

Šaty jsou ideální volbou na odpolední setkání se svými nejbližšími, pro dlouhé toulky ranním městem i na hraní plážového volejbalu, kde chcete vždy vypadat elegantně. Invers je zkrátka spojení funkčnosti s estetikou.

Previous slide
Next slide

Bali

Dress

Šaty Bali Dress ze 100% viskózy jsou lehké a splývavé s jedinečným puncem luxusu. Každý den se můžete cítit sebevědomě a pohodlně, připravena čelit všem výzvám dne.

Jsou minimalistické, vynikají svým designem a komfortem. Invers vás nikdy nezklame. 

Previous slide
Next slide

Šaty

Active

Při tvorbě těchto šatů, jsem měla v hlavě AKTIVNÍ ŽENU. Tu, která zaběhne do města a pak hned třeba na golfové hřiště. Chce vypadat dobře a zároveň se cítit pohodlně.

Chce šaty, na které se může spolehnout, když je aktivní, i když chce přitáhnout obdivné pohledy.

Dnes jsem jedné z mých zákaznic doručila novou kolekci. Zákaznice zná a miluje Invers pro jedinečný přístup k designu, pečlivosti a preciznosti, na které si dávám záležet. Přesně jak bylo mým záměrem, Invers je pro ni synonymem jedinečného stylu a sofistikované krejčovské práce. 

Když otevřela krabici, uviděla řadu dokonale naskládaných kousků oděvu, vyrobených ručně v České republice. Na první pohled jí bylo jasné, jak si dávám záležet na každém detailu – od střihu, přes zvolený materiál, až po samotnou technologii šití. Bylo jí jasné, že tyto nadčasové kousky vydrží spousty let. Jsem pyšná na to, že kvalita a řemeslné zpracování čiší z každého detailu. 

Když se pak na sebe podívala do zrcadla, cítila, že je to ona – žena, která ví co chce. Žena, která je připravena žít své sny. S kolekcí Holiday mohla vše a nemusela nic. A to je svoboda, kterou Invers nabízí. Na to vše myslím při navrhování nových modelů. 

Previous slide
Next slide

YOUR

PHRASE

Mějte na sobě něco, co je skutečně osobní a jedinečné. Vyrobím vám vaše osobní soul šaty!

Jsou slova, nebo fráze, či motta, která s námi souzní. Do těchto jedinečných šatů klasického střihu s dvojitou sukní vdechnu vaši osobnost. Napište mi do poznámek Vašich 5 citátů, frází, nebo slov… Zkrátka něco, co chcete mít pořád u sebe a já Vám to na šaty namaluji. Šaty v základu obsahují logo Invers a Being yourself. Vše ostatní je na vás. Vaše šaty to řeknou za Vás.

Previous slide
Next slide

LOVE

BLACK

Sukně je vyrobená ze 100% viskózy, dodává jistotu a pohodlí. Minisukně s kanýry okamžitě upoutá pozornost každého. Spodničkový lem je zdobený krajkou, která při pohybu lehce vykukuje a dodává tak sukni rafinovanost. Lesklá guma v pase se postará pocit jistoty a pohodlí působí luxusně. 

Kvalitní materiál a luxusní design od Invers vám umožní proplouvat městem s lehkostí a grácií. Invers nabízí kvalitní produkty pro moderní životní styl.

Previous slide
Next slide

T-shirt

PHRASE

Jednoho odpoledne, když jsem se procházela po nábřeží, měla jsem na sobě T-shirt Phrase. Tričko, které bylo tak pohodlné, že jsem se cítila, jako bych byla sama u vody a zároveň uprostřed městského shonu. Hlavou se mi honily věty, citáty i výroky slavných osobností. Jaké to je, když vaše slova ožijí? V T-shirt Phrase vždy vyjádřím sama sebe.

Díky kvalitě materiálu a jedinečnému designu od Invers se vždy cítíte pohodlně a vypadáte skvěle.

Ukaž svou jedinečnost!

Kousky od Invers Vás podrží při jakékoliv příležitosti.

Tvořila jsem s myšlenkou na to, jak se budete cítit v momentě, kdy se v mém modelu postavíte před zrcadlo. Cítit se sebevědomě, svobodně a nádherně je právo nás všech. Připravte se vyjít ven a žít své sny. Pociťte svobodu a kvalitu, kterou vám Invers nabízí.

NÁRAMKY

Móda, která zvýrazní vaši individualitu. Malé detaily mají velký význam.

Vytvořila jsem skvělý doplněk, který Vám pomůže perfektně doplnit outfit z kolekce Holiday. Během přípravy na večírek s přáteli hned víte po čem sáhnout. Ručně tkaný náramek z prvotřídních japonských Miyuki korálků jsem tvořila tak, aby byl elegantní, luxusní a skvěle se hodil ke všem kouskům z mé kolekce. A nejen k nim.


I malé detaily mají velký vliv na celkový výsledek. A já si v Invers zakládám na ruční výrobě a preciznosti, proto se mé zákaznice rády vracejí. Vše, co vyrobím, má dlouhou životnost a naše ručně šité a vyráběné kousky vydrží klidně i 10 let. U nás jde kvalita, styl a pohodlí ruku v ruce

Seznamte se s námi!

Náš osobní příběh, kerý stojí za INVERS